Regulamin

Regulamin http://darmowe24h.pl

§ 1.
Żaden z plików nie znajduje się na tym serwerze. Administratorzy serwisu nie mogą ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie regulaminu.
§ 2.
Rejestrując się i przebywając na http://darmowe24h.pl akceptujesz wszystkie punkty niniejszego regulaminu. W przypadku złamania regulaminu lub działania na szkodę strony, twoje konto i dostęp na stronę może zostać zablokowane.
§ 3.
Korzystanie z http://darmowe24h.pl było nieodpłatne kilka lat i dostępne dla wszystkich użytkowników. W roku 2017 nastąpiły małe zmiany, szczegóły są opisane tutaj http://darmowe24h.pl/?p=41891
§ 4.
Będąc zarejestrowanym na stronie, wyrażasz zgodę na dostawanie prywatnych wiadomości i wiadomości e-mail od administratorów strony.
§ 5.
Administracja ma zawsze rację i ich społeczna praca przyczynia się do rozwoju tego miejsca.
§ 6.
Za zgodą i w uzgodnieniu z administracją na stronie istnieje możliwość reklamowania, polecania innych stron warezowych, nie dotyczy to jedynie linków do plików, uploadów i haseł.
§ 7.
Nazwa użytkownika nie może być obraźliwa dla nikogo z użytkowników oraz poglądów religijnych itd.
§ 8.
Administracja w uzasadnionych przypadkach i na życzenia użytkownika może zmienić nick, hasło, dane rejestracyjne bądź też usunąć założone konto użytkownika.
§ 9.
Nie kłócimy się publiczne (ChatBox, Shoutbox lub innym komunikatorze tu udostępnionym), wszystko załatwiamy poza Darmowe24h, czyli drogą prywatnej wiadomości, e-maila czy przez jakiś komunikator. Wszystkich użytkowników serwisu obowiązuje zasada wzajemnego poszanowania i tolerancji.
§ 10.
Zabrania się poprawiania administracji, zmieniania/usuwania treści dopisanych przez nich w postach.
§ 11.
Wszelkie problemy z zalogowaniem, stworzeniem konta itd. prosimy zgłaszać do administracji poprzez udostępnione na stronie komunikatory lub e-mail.
§ 12.
Rozmiar obrazka dodawanego na stronę może przekroczyć 300px szer to kwestia typu news. Obrazki powinny być adresowane z stron niezabezpieczonych przed hotlinkowaniem na inne strony. Polecamy http://ifotos.pl, lub wewnętrzny upload (Dodaj Media, dostępne dla odpowiedniej grupy użytkowników).
§ 13.
Nie bierzemy odpowiedzialności za komentarze/posty/newsy innych użytkowników, oraz za linki i reklamy, które zostały przez nich umieszczone. Jeżeli poniesiesz jakieś szkody (w wyniku np. kliknięcia w link z komentarza/ściągniętego pliku jakiegoś użytkownika) nasza strona i administracja nie bierze za to żadnej odpowiedzialności, możesz jedynie przesłać nam informację o zaistniałej sytuacji, wówczas możemy usunąć dany komentarz/news i w razie potrzeby zbanować jego autora.
§ 14.
Zastrzegamy sobie prawo do zmieniania, edytowania i usuwania newsów, komentarzy w razie potrzeby lub zaistniałej sytuacji.
§ 15.
Pamiętajcie nasza strona jest przeznaczona do umieszczania tylko i wyłącznie ofert plików, gier, muzyki, filmów itp. Administratorzy serwisu nie biorą odpowiedzialności za publikację użytkowników.
§ 16.
Wszystkie publikację newsów (postów), zrobione przez użytkowników / userów są tylko i wyłącznie sprawdzane  i edytowane pod względem estetycznym w razie potrzeby edytujemy i je poprawiamy. Nie sprawdzamy jednak żadnych linków umieszczonych w newsach, ściąganie ich i umieszczanie robisz na własną odpowiedzialność! Każdy news powinien być ulokowany w 1 z kategorii.
§ 17.
Prawidłowy upload powinien mieć Tytuł(opis) / dane wg. wzoru tytuł pl/oryginal(rok)[jakość,wersja jezykowa] przykład darmowe24h.pl/Free24h.pl(2013)[DVDrip,Lektor],(tj. okładkę, recenzję/opis, track-listę, wielkość, wersję, bitrate, rok) i przynajmniej jeden link na darmowy serwer.
§ 18.
Jeżeli chcesz podziękować za post wybierz opcję “Podziękuj” znajdującą się pod postem po lewej stronie. Służy ona do wynagradzania osób, za ciężką pracę na rzecz rozwoju Darmowe24h.
§ 19.
W naszym portalu panuje wolność słowa! Wyjątkami są jednak wypowiedzi/ksywy zawierające faszystowskie oraz wulgarne treści. To samo dotyczy wypowiedzi poniżające grupy uboczne, inne narodowości, mniejszości, religie, wiary oraz niepełnosprawnych. Ofensywne zdjęcia, linki oraz treści erotyczne są zabronione na całej stronie wykluczając od tego przeznaczony dział. Wypowiedzi na stronie muszą zawierać jakiś sens w innym razie zostaną usunięte przez administratorów.
§ 20.
Powtórne zamieszczanie tej samej wypowiedzi jest zabronione, obojętnie czy w tym samym temacie czy gdzie indziej. Odpowiadanie bezpośrednio poniżej swojej ostatniej wypowiedzi jest zabronione jedynie w przypadku dopisania brakującej informacji. Nie używaj WIELKICH LITER oraz wielokrotnych znaków interpunkcji aby się wyróżnić. Posty takie zostaną poprawione lub usunięte przez administratorów.
§ 21.
Wszystkie wypowiedzi, niezgodne z naszym regulaminem lub Polskim prawem będą kasowane. Administratorzy za wolną reakcję w skasowaniu jakiejkolwiek wypowiedzi, nie biorą żadnej odpowiedzialności!
§ 22.
Wypowiadając się na stronie, staraj się robić to estetycznie z zachowaniem poprawnej ortografii, jeżeli jesteś dyslektykiem, przed dodaniem swoich postów sprawdź poprawność wyrazów w słowniku lub w programie Word bądź Firefox które posiadają wbudowane słowniki ortograficzne. Twoje wypowiedzi nie powinny być za długie i zawsze powinny być pisane na dany temat. Jeżeli z początku czujesz się w tym niepewnie staraj się obserwować wypowiedzi innych użytkowników, aby poznać potoczny język i formę pisania na stronie.
§ 23.
Jeśli jesteś niepełnoletnim (dzieci Neo), który ma internet i któremu nudzi się w domu, osobą niezrównoważoną,taką która lubi niszczyć i wpływać na coś destrukcyjnie, zalecam rozwiązywać swoje problemy emocjonalne u psychologa (po to on jest) a nie tu na stronie, udowadniając sobie że potrafisz coś osiągnąć albo zniszczyć. Przyjemność emocjonalną można równie dobrze osiągnąć korzystając z innych rozrywek.
§ 24.
Wszyscy użytkownicy portalu, działają zgodnie z Art.75 Rozdz.7 (USTAWA z dnia 4-02-1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, t.j. Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późniejszymi zmianami), która pozwala na legalne wykonywanie kopii zapasowych nabytych przez siebie utworów legalną drogą oraz udostępnianie ich zgodnie z Art.23 Rozdz.3. Jeżeli nie posiadasz oryginału to po upływie 24 godzin należy usunąć produkt z dysku.
§ 25.
Udostępnianie linków do utworów opiera się na prezentacji produktu przed kupnem co jest zgodne z Art. 34 i 35, Rozdz.3, w/w ustawy, które mówią, że można korzystać z utworów w granicach dozwolonego użytku pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska twórcy oraz źródła. Podanie twórcy i źródła powinno uwzględniać istniejące możliwości. Twórcy nie przysługuje prawo do wynagrodzenia, chyba że ustawa stanowi inaczej. Jednocześnie dozwolony użytek nie może naruszać normalnego korzystania z utworu lub godzić w słuszne interesy twórcy.
§ 26.
W przypadku uzasadnionych podejrzeń przez organy ścigania co do uzyskiwania korzyści majątkowych z udostępniania i rozpowszechniania utworów zamieszczonych na tym serwisie, Darmowe24h może przekazać wszelkie informacje upoważnionym organom na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Darmowe24h nie przekazuje informacji odnośnie użytkowników osobom nieupoważnionym (Ustawa z dnia 29-08-1997 r. o ochronie danych osobowych, tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
§ 26.
Jeżeli jesteś związany w jakikolwiek sposób z jakimiś organizacjami rządowymi, do walki z piractwem komputerowym lub jakiejkolwiek innej grupy spełniającej te funkcje, a także jeśli jesteś pracownikiem tych grup nie możesz wejść na tą stronę, nie możesz ściągać żadnych plików i nie możesz ich przeglądać. Jeśli wejdziesz na stronę złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (internet privacy act podpisany w 1995 r.) co będzie oznaczało że nie możesz rościć praw do odłączenia naszych isp(s) ani do ukarania żadnych osób lub firm (darmowych oraz płatnych serwerów), na których przetrzymujemy swoje pliki nie możesz także sądownie ścigać żadnej osoby związanej z tą strona włączając w to rodzinę, przyjaciół autorów strony oraz wszystkich którzy tę stronę internetowa odwiedzają.

Dodaj komentarz